Zobacz film

Nasze wartości

Cenimy ludzi. W YOON Group wierzymy, że kluczem do budowania sukcesu jest utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami i partnerami biznesowymi. Poprzez rzetelną pracę jesteśmy w stanie sprawnie i szybko wykonać nawet najbardziej wymagający projekt. Zaufanie, wzajemna pomoc, zaangażowanie i odpowiedzialność to narzędzia wspierające naszą pracę zespołową. Otwartość i współpraca międzykulturowa inspiruje nas w dążeniu do perfekcji.

Jakość

Jako profesjonaliści skupiamy się na ciągłym udoskonalaniu naszych umiejętności. Podczas współpracy z klientem zawsze kierujemy się sprawdzonymi zasadami – profesjonalizmem, odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Naszym celem jest jak najszybsza redukcja ryzyka, eliminacja wad i strat, oraz dopracowanie każdego detalu, w celu uniknięcia zbędnych kosztów także w przyszłości.

Jak pracujemy

Lubimy widzieć rezultaty naszej pracy. Zależy nam, aby klienci byli w pełni usatysfakcjonowani, dlatego staramy się zapewnić płynny kontakt oraz sprawne dostarczenie projektu na każdym jego etapie. Posiadamy odpowiednie kompetencje i wykorzystujemy najlepsze praktyki, żeby dopasować się do oczekiwań klienta.

Portfolio

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dużej skali projektach przemysłowych, kompleksowym przygotowaniu inwestycji, nadzorze budowlanym oraz zarządzaniu projektami. Mamy doświadczenie w pracy z klientami lokalnymi oraz zagranicznymi, głównie z Korei Południowej. Dzięki zaufaniu klientów oraz naszemu doświadczeniu udało nam się zbudować markę, która przyciąga liderów branży. Mimo wielu sukcesów, nieustannie staramy się rozwijać i poszerzać nasze horyzonty.

Nasze projekty

Jako architekt tworzysz w teraźniejszości, mając świadomość przeszłości i w perspektywie przyszłości, która jest właściwie nieznana.

Aktualności

Yoon Group jednym z Grantobiorców w projekcie Sieć Otwartych Innowacji!

Z radością informujemy, że znaleźliśmy się wśród grona pozytywnie ocenionych Grantobiorców w projekcie Sieć Otwartych Innowacji organizowanym przez Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Dzięki podpisaniu umowy o powierzenie grantu na transfer technologii mogliśmy wdrożyć Architecture Engineering & Construction Collection, które jest pełnym pakietem oprogramowania wykorzystującym technologię BIM. Teraz możemy dostarczać wam produkty w jeszcze lepszej jakości i jeszcze szybciej!

Czytaj więcej

Dołącz do nas

Zostań częścią naszego zespołu

  • Projektant/ka Konstrukcji

    Aplikuj klikając w poniższy przycisk, lub skontaktuj się z nami bezpośrednio na - i.kubis@yoongroup.eu

  • Projektant / Koordynator Instalacji Elektrycznych

    Aplikuj klikając w poniższy przycisk, lub skontaktuj się z nami bezpośrednio na - i.kubis@yoongroup.eu

Partnerzy

FineAltech
LG Electronics
LG Display
LG Chem
Serveone
Chang-jo
Gerresheimer
SK Innovation
@Iphavision
KFTP
LS Cables System
Subaru
KFTS
Hyunday
Man
Mando
MCNS
IKEA

Kontakt

Możesz znaleźć nas tutaj

Jeśli masz pytania, zapytaj