Ludzie

Ludzie są naszą największą wartością. Wierzymy, że silny, zintegrowany zespół jest głównym czynnikiem sukcesu. Najważniejsza jest dla nas dobra współpraca na każdym etapie pracy zarówno pomiędzy sobą jak i z partnerami biznesowymi. Budujemy pozytywne relacje z kontrahentami, klientami i współpracownikami.

Nasz zespół składa się z członków z uzupełniającymi się umiejętnościami. Jesteśmy kombinacją doświadczonych projektantów i inżynierów z kreatywnymi, energicznymi młodymi indywidualnościami. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów z całego świata.

Prowadzimy odpowiedzialny biznes dlatego utrzymujemy wysokiej jakości personel i zawsze korzystamy ze wsparcia ekspertów z innych oddziałów YOON Group. Wykorzystując inne dyscypliny możemy zapewnić konstrukcje wsporcze dla urządzeń mechanicznych i obiektów architektonicznych.

Junsik Yoon

CEO

Read more

Jacek Majchrzak

Dyrektor Działu Projektowego

Read more

Piotr Rzatkiewicz

Director

Read more

Marek Matkowski

Kierownik Budowy

Read more

Ilona Kubiś

Manager Działu Projektowego

Read more

Wirginia Woszczyńska

Manager Działu Projektowego

Read more

Dominika Kopczyk

Zastępca Managera Działu Projektowego

Read more

Aleksandra Kasprzak

Architekt

Read more

Marta Włodara

Architekt

Read more

Joanna Kosmala

Architekt

Read more

Radosław Przybylski

Projektant konstrukcji

Read more

Kyungrak An

Dyrektor Działu Mechaniczno-Elektrycznego

Read more

Kamil Naskręt

Koordynator Projektów Instalacji Sanitarnych

Read more

Joanna Misiak-Nowacka

Koordynator Projektów Instalacji Sanitarnych

Read more

Jak pracujemy

Budujemy przyszłość

Biuro

Nasza firma posiada interdyscyplinarny zespół dostępny pod jednym dachem. Nasi ludzie pracują z dokładnością oraz używają zaawansowanych narzędzi projektowych 3D i całego pakietu oprogramowania:

Architektura: AutoCAD, AutoCAD Architecture, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Map 3D Konstrukcja: AutoCAD, Autodesk Robot Structural Analysis, Autodesk Advance Steel, Revit, Allplan, RM-WinMEP: Revit, AutoCAD MEP, AutoCAD Electrical, AutoCAD  P&ID BIM: Revit Modelowanie hydrauliczne: HEC-RAS Wizualizacje: Sketch-up, V-Ray

W terenie

Naszym zadaniem jest poprowadzenie budowy w taki sposób aby spełnić wszelkie oczekiwania klienta. Zespół doświadczonych inżynierów zapewnia wsparcie techniczne na najwyższym poziomie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która efektywnie zarządza zadaniami inwestycyjnymi, pracownikami i kosztami. 

Nasza historia

Nasza wizja

Opowieść rozpoczyna się w 2013 roku kiedy została ustanowiona spółka LY International Sp z o.o. w Kielcach (Polska) – tak brzmiała nasza pierwsza nazwa. Rok później, w 2014 roku, przenieśliśmy naszą główną siedzibę do Wrocławia (Poland) i zmieniliśmy nazwę przedsiębiorstwa na YOON Group Sp z o.o., która funkcjonuje do dzisiaj.

 

Następnie postanowiliśmy, że musimy wyodrębnić dział, który będzie odpowiedzialny bezpośrednio za inżynierię i budownictwo i w związku z tym w 2015 roku utworzyliśmy spółkę YOON Group Sp z o.o. S.k. Tego samego roku ponownie zrelokowaliśmy siedzibę główną do innego biura we Wrocławiu (Polska). W 2018 roku został utworzony nowy oddział naszej firmy, tym razem w Budapeszcie (Węgry).

 

Ze względu na to, że stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół w 2019 roku znów zmieniliśmy lokalizację naszej siedziby głównej – w dniu dzisiejszym znajdujemy się w budynku Business Point na Bielanach Wrocławskich (Polska) i zamierzamy w dalszym ciągu poszerzać nasze horyzonty.

To nie kreatywne myślenie jest drogą do tworzenia kreatywnych projektów. Twoje projektowanie jest drogą do kreatywnego myślenia.

Nasze biuro

Twoje wymarzone miejsce pracy

Portfolio

Projektowanie jest naszą pasją

Wielokierunkowe doświadczenie naszego zespołu i praktyka przy pracy z ogromnymi koncernami jednej z najpotężniejszych gospodarek świata sprawia, że podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań.