O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych projektantów wnętrz, których łączy pasja do dobrze zaprojektowanych przestrzeni. Nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań i wychodzimy poza utarte schematy.

Wiemy, jak ważne jest, aby działać sprawnie i kompleksowo.

Doskonalimy się na wielu płaszczyznach, aby maksymalnie uprościć proces wykańczania nieruchomości i przeprowadzić go zgodnie z harmonogramem.

Zajmujemy się inwestycją klienta od projektu koncepcyjnego po nadzór nad jej realizacją, dzięki czemu nasi Klienci mogą czuć się pewnie na wszystkich etapach współpracy.

Staramy się odkryć, czym dla Ciebie jest udany projekt, abyśmy mogli stworzyć funkcjonalną przestrzeń dopasowaną do Twojego indywidualnego stylu. Zależy nam na stworzeniu Twojego wymarzonego miejsca do życia.

Z klientami prywatnymi i biznesowymi współpracujemy w języku polskim, angielskim i koreańskim. Projektujemy przestrzenie komercyjne, biura i budynki użyteczności publicznej, a także wnętrza prywatnych domów i mieszkań.

Dzięki grupie zaufanych wykonawców i dostawców jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wyszukany i oryginalny projekt.

Pracujemy głównie na terenie Wrocławia i okolic. Realizujemy projekty online na całym świecie.

YOON Design

Oferta

Poniżej przedstawiamy Państwu naszą ofertę

Czytaj więcej

Portfolio

Poniżej przedstawiamy Państwu nasze portfolio

Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Czytaj więcej